Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAZDA CX-7 2.2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ML Auto 25 Dhj 12:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mazda
Modeli
CX-7
SE PRODAVA MZDA CX-7 2.2 175KS 2009G
registrirana do 13.4.2020g +zelen karton
napraven kompleten servis site filtri maslo tehnicki e ok
so ful oprema
ML Auto
078202431
Leaflet
OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO 3 330 ЕУР
Në fillim