Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 4
Alfa Romeo , 74
Alpina , 4
Audi , 1666
BAIC , 1
Bentley , 3
BMW , 1582
Cadillac , 5
Chevrolet , 233
Chrysler , 3
Citroën , 592
Corvette , 3
Dacia , 64
Daewoo , 1
Daihatsu , 7
DeTomaso , 1
Dodge , 9
Fiat , 403
Ford , 558
GMC , 3
Great Wall , 15
Honda , 66
Hyundai , 202
Infiniti , 3
Isuzu , 2
Jaguar , 37
Jeep , 70
Kia , 148
Lada , 27
Lancia , 18
Land Rover , 130
Lexus , 25
Lifan , 1
Maserati , 10
Maybach , 3
Mazda , 130
Mercedes-Benz , 1440
MG , 2
MINI , 91
Mitsubishi , 84
Nissan , 215
NSU , 3
Opel , 1003
Peugeot , 697
Piaggio , 1
Porsche , 119
Renault , 531
Rover , 5
Saab , 2
Seat , 481
Škoda , 322
Smart , 19
Ssangyong , 14
Subaru , 18
Suzuki , 58
Tata , 2
Tesla , 10
Toyota , 194
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 6
VW Volkswagen , 2821
Volvo , 109
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:30
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Butel

BMW X5 xDrive 30d Business AT

66 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
17 Pri 14:43
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 11:50
Линк
Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai Tucson 1,6T

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 01:21 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

. skoda oktavija 1.6 dizel

1 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 23:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 7.5 2.0 TDI 150 KS 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

18 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kumanovë

Hyundai i30 1.6 crdi 85 kw. 2011 euro5

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 7 2.0 TDI LOUNGE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gostivar

BMW X1 1.8 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJACRIA EXTRA

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gostivar

OPEL ZAFIRA 2.0 BITURBO CDTI 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJACRIA

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:22 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Gostivar

FORD KUGA 2.0 TDCI 4WD Titanium AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup

SAEM VO TOYOTA SKOPJE KORISTENI VOZILA OD LIZING 13-04 DO 20

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava BMW F30 Spot

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 21:37 Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Ranger Raptor

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:34 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 2017, Panorama, Keyless 135.000km

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prilep

BMW X5

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:51 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 BLUEHDI SHINE NAVI EDITION

10 499 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:25 Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Karoq Ambition (+ dodatna oprema) 1.6 TDI

23 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

>>> NOV VOLKSWAGEN GOLF STYLE - 2024 <<<

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:12 Vetura  ·  Ford  ·  B-Max  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford B-max 1.0-ecoboost(101hp)*TITANIUM*14g.����

6 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:07
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 5008 2.0 hdi(150hp)*Allure*Kako Nov-12g.����

6 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:06
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.2mpi (60hp)TRENDLINE-11g.

5 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 590 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:04
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.4hdi(68hp)*Allure*Perfektno-13g.

6 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:44 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ohër

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS PANORAMA PDC - 10.MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.5 BLUEHDI 100 PREMIUM 2020 AUTO RISTESKI

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:28 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.5 BLUEHDI 130 PREMIUM 2021 AUTO RISTESKI

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:21 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL ASTRA 1.5 DIESEL 105 ELEGANCE 2021 AUTO RISTESKI

11 999 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:15 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 Limousine 30 TDI 2019 god. neuvezeno

22 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SEAT ATECA 1.6 TDI 115 STYLE BUSINESS 2020 AUTO RISTESKI

15 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:07 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ACTIVE BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:01 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 2.0 DCI 160 AUTOM INTENS 2019 AUTO RISTESKI

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:59 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Ohër

Chevrolet captiva 2011g dizel kupeno mk 079 370 120

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL ASTRA J 1.4 TURBO

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:55 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES C220 CDI 170KS AVANTGARDE 2011 AUTO RISTESKI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Shtip

Audi SQ5 2016/2017

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Peugeot 207 SV

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:49 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:45 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Strumicë

Mercedes Benz S350

47 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kumanovë

Nissan Juke 1.5dci

1 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
I zënë
Dje 18:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Dje 18:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

1 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
I zënë
Dje 18:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 17:38 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 2015 crna boja

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:28 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Butel

audi a5 dsg 8g

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:08 Vetura  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Koçan

Maserati Levante

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:20 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

FORD FOCUS 2.0TDCI GHIA AUTOMATIK-12

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:18
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:17 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkup  ·  Centar

Mitsubishi L200 III 4x4 113 kW / 154 ks (2017) 63 000 km

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 7 2017 - DSG - Virtual Cockpit - 1.6tdi

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione