Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Mazda

121 , 8
2 , 70
3 , 216
323 , 96
5 , 55
6 , 235
626 , 65
929 , 2
B series , 2
BT-50 , 2
CX-3 , 2
CX-5 , 16
CX-7 , 37
Demio , 2
E series , 1
MPV , 9
MX-3 , 1
MX-5 , 5
Mazda2 , 5
Mazda3 , 7
Mazda5 , 8
Premacy , 26
RX-8 , 15
Tribute , 11
Xedos , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mazda | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 03:18 Vetura  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам Мazda CX7 2.2/173 ks MT6 не е од увоз

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 18:57 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Manastir

MAZDA 2 1.4hdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Ohër

MAZDA BT-50 FL 4x4 2.5 143ks

13 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:48 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

MAZDA 2 1.3 BENZIN 62KW EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:16 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

Mazda 2 1.5 sport ����

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 09:05 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Manastir

MAZDA 6 2.2CD 129KS. 6 BRZINI (EXCLUSIVE)

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 08:41 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Manastir

MAZDA 3 2.2 150KS. MZR-CD 6 BRZINI (EXCLUSIVE)

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 12:57 Vetura  ·  Mazda  ·  MX-5  ·  Shkup  ·  Karposh

Mazda MX-5 RF

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 19:40 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Centar

Mazda 6 - 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MAZDA 3 2.2d 150ks Skyactiv (MOZE ZAMENA)

12 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 11:16 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam mazda 2 1.4 hdi 2011 god.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Pri 20:11 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Manastir

MAZDA 3 ODLICNA 1.4 BENZIN

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:00 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mazda 2 1.4 HDI MOBIL STEF

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 10:12 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

MAZDA 2 1.3 BENZIN 63KW 10 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 18:05 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

Mazda 2 �������� Nov Uvoz Ch 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 18:00 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

Mazda 2 �������� Nov Uvoz Ch

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:43 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shtip

Se prodava mazda 6 karavan

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:04 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

MAZDA 6 2.2D 150 KS SKYACTIV AVTOMAT NAVI XENON - 14.MT Auto

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 11:22 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Ohër

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:16 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 11:08 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Ohër

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 16:44 Vetura  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Shkup  ·  Centar

Mazda CX5

27 900 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 10:02 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 2 1.6 hdi (90ks)Full Oprema*PERFEKTNA*10god.����

4 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 23:11 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam avtomobil Mazda 6

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 09:16 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjevgjeli

Mazda 3 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 20:10 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Manastir

MAZDA 3 1.6 HDI ** MODEL 2010 ** 110 KS

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 16:08 Vetura  ·  Mazda  ·  5  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Mazda5 1.6

6 500 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:08 Vetura  ·  Mazda  ·  5  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Mazda5 1.6

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 04:48 Vetura  ·  Mazda  ·  5  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Mazda5 1.6

6 500 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 00:06 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Strumicë

Mazda 6 limuzina 2.2d euro 6

7 900 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 18:36 Vetura  ·  Mazda  ·  Mazda5  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava mazda 5 2.0 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 17:50 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Se prodava Mazda 2

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Mar 16:28 Vetura  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tetovë

MAZDA CX-7

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 21:28 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 3 2.2d skyactiv Pro avto market

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:16 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Mazda 2

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Mar 20:55 Vetura  ·  Mazda  ·  MPV  ·  Veles

Mazda MPV 7 SEDISTA

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:02 Vetura  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Strumicë

Mazda CX5

1 111 111 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:45 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

mazda 3 skyactiv 2018 dizel

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 16:54 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Kumanovë

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:18 Vetura  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam mazda 2 1.4 dizel 2011 godina

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 22:02 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Tetovë

Се продава домаќинско возило Мазда 3

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:59 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Berovë

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 10:18 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda CX5 2.2d skyactiv Pro avto market

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 12:12 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Kumanovë

MAZDA CX-7 4X4 DIESEL 2.2 11 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 23:08 Vetura  ·  Mazda  ·  5  ·  Kumanovë

Mazda 5 MiniKombe

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 20:15 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Ilinden

MAZDA 6 2004 GODINA

1 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 16:53 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Prilep

MAZDA 2 2010 DIZEL

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mazda | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione