Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opet Tigra 1.4 atest plin -98

1 550 EUR

Shitet nga: Robert 28 Nën 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Opel
Modeli
Tigra
Se prodava Opel Tigra 1.4 ates plin..god..98
Reg..20.06.2016 god.so zelen karton
na kolata e remontiran motorot pred eden mesec sve e novo...
Leaflet
Në fillim