Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra 1.6 16v klima -96

1 200 EUR

Shitet nga: opel 27 Nën 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Centralno
alarm
abs
air bag x2
klima
al.bandazi so dobri zimski gumi
sega registrirana
.....
Leaflet
Në fillim