Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 306 1.6 benzin -98

1 800 EUR

Shitet nga: Ристе 28 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
306
Се продава PEUGEOT 306 1.6 со 65 kw во одлична возна состојба, донесена со возење од Германија. Во колата е доста инвестирано за одржување на која има и сервисна книшка прикажана на фотографијата(променети хладњак за клима и извршено е полнење на клима и др.) а во Германија е извршен сервис со вложување над 1000 евра (прикажано на слика). Од опрема има клима, аирбега, електрика на прозори и ретровизори, греачи на седишта, централно заклучување, магленки, одлично озвучување, спортски додаток на багажникот и др. За колата се платени сите давачки до регистрација.
Ристе
078367728
Leaflet
Në fillim