Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.9 Dci Ch 126000km

0 EUR

Shitet nga: Reno 19 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
SE PRODAVA RENO MEGAN 1.9 DCI 12 MESEC 2002 GODINA 121 KS 6 BRZINI 126000KM.SO SERVISNA KNISKA UNIKAT. KLIMA SERVO VOLAN CENTRALNA BRAVA ELEKTRIKA NA PROZORI ELEKTRIKA NA RETROVIZORI ABS KOCNICI AIR BAG X 4 4 ODLICNI GUMI PODESIV VOLAN PO VISINA DELIVA ZADNA KLUPA RADIO SO CD I USB HALOGENI SVETLA SENZOR ZA DOZD VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA SO ORGINAL KILOMETRI I PERFEKTEN VNATRESEN ENTERIER BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE I EDEN PRETHODEN SOPSTVENIK..POTROSUVACKA 6 LITRA NA 100KM VOZILOTO SE NAOGA VO AUTO SALON SWISS. KLIMA SERVO VOLAN CENTRALNA BRAVA ELEKTRIKA NA PROZORI ELEKTRIKA NA RETROVIZORI ABS KOCNICI AIR BAG X 4 4 ODLICNI GUMI PODESIV VOLAN PO VISINA DELIVA ZADNA KLUPA RADIO SO CD I USB HALOGENI SVETLA SENZOR ZA DOZD VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA SO ORGINAL KILOMETRI I PERFEKTEN VNATRESEN ENTERIER BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE MNOGU SOCUVANA I STEGNATA SO SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione