Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault R 9 spring 1.4

0 MKD

Shitet nga: Reno 9 14 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
R 9
Kolata e vo odlicna sostojba, so atestiran plinski ured, 4 zimski gumi, domakinski vozena za svoja dusa. Napraven kompleten servis pred 4 iljadi kilometri ulje, filtri kocnici i smeneti se predni jabucici. Kolata se prodava poradi kupuvanje na novo vozilo i vredi da se vidi. Cena po dogovor na lice mesto. Za povekje informacii javete se na 071-358-042
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione