Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT SCENIC

4 000 EUR

Shitet nga: Kole 11 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Proizvedeno 2005 1.9dci so mn oprema registrirano do 03.17 zelen karton i 4 novi zimski gumi se na nego funkcionira odlicno tel 072220509
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione