Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Cordoba Cupra Cupe 1.8T

2 500 EUR

Shitet nga: Tomi Trengoski 08 Jan 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Seat
Modeli
Cordoba
Seatot e kompletno socuvan smeneto ulje filtri pred 1000km.Napraven servis nova set potisna lamela zglobovi plocki novi predni gumi registrirana.Bez vlozuvanje vo nejze.
Tomi Trengoski
078 355 235
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione