Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SUZUKI BALENO 1.3 -96

0 MKD

Shitet nga: nikola 27 Tet 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Baleno
Prodavam Suzuki Baleno 1.3
Godina na proizvodstvo 1996
Cena po dogovor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione