Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Swift -98

1 200 EUR

Shitet nga: 29 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Swift
сузуки свифт 1.0,1998година.регистрирано до 17.03.2016година со зелен картон цела година.
колата е пали вози.
Leaflet
Në fillim