Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Gjevgjeli

Alfa Romeo , 13
Alpina , 1
Audi , 52
BMW , 37
Chevrolet , 2
Chrysler , 2
Citroën , 21
Dacia , 5
Daewoo , 6
Fiat , 47
Ford , 64
Honda , 1
Hyundai , 12
Kia , 3
Lada , 5
Lancia , 3
Mazda , 8
MINI , 1
Nissan , 6
Opel , 100
Peugeot , 39
Porsche , 1
Renault , 61
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 14
Škoda , 12
Suzuki , 3
Toyota , 8
UAZ , 2
Volvo , 4
Yugo , 3
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjevgjeli , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Gjevgjeli ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 10:19
Link:
Shitorja ,

Fiat Stilo

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:15
Link:
Shitorja ,

Mercedes-Benz S 350 4 Matic Long

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:24 ,

Toyota Auris 2.0 126ks -07 Full Oprema

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:21 ,

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Fiat Stilo

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:15 Shitorja ,

Mercedes-Benz S 350 4 Matic Long

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:50 ,

Renault Scenic 1.9

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 ,

Alpina B4

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:50 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:49 ,

VW Passat -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:45 ,

Audi A3

3 333 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:37 ,

Renault Megane 1.9 DCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 08:52 ,

AUDI A8 4.2 TDI V8 QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:03 ,

Suzuki Swift 1.3 DDiS 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 21:49 ,

VW Polo 1.4 FSI 85ks

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 15:11 ,

VW Amarok 2.0 DC TDI 4x4

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:57 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:53 ,

VW Golf3 1.9TDI

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:53 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:53 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 19:11 ,

OPEL VECTRA 1.7D

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 19:10 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 04:18 ,

Fiat Punto 1.2 16v benzin 2000 6 brzini plus rikverc

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 16:14 ,

Mitsubishi Lancer 1.5 80 kw

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Mar 10:52 ,

Mazda 6 gtd perfektna

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 20:05 ,

Opel corsa 1.7tdi isuzu 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:04 ,

Opel Astra 1.7 dizel bez registracija

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:04 ,

ALFA ROMEO -06 159 jtdm 110kw 150hp

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 17:13 ,

Mercedes-Benz 220

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 20:06 ,

Ford cougar 2.5v6

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 19:59 ,

Mercedes Benz E220

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 14:10 ,

Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 14:06 ,

Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:36 ,

Seat Leon 1.9 tdi 2008 perfekten

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 17:08 ,

Vw eos

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 14:32 ,

Audi A5 2.7 TDI 140kw 190ks

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 17:45 ,

Delovi za ford focus mk1 1.8 tdi 66kw

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 15:37 ,

Se prodava Peugeot 205, 2005 godina

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:54 ,

Alfa Romeo 147

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 01:43 ,

Nexia za prodazba

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Shk 11:55 ,

Se prodava AUDI A4 2.0 - 10 dizel

14 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 12:52 ,

Mazda 3 1.6hdi 109ks

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:13 ,

Ford Mondeo

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 02:02 ,

Se prodava

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 20:55 ,

VW Touran 2.0 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 19:17 ,

VOLVO C30 1.6 HDI mozna zamena

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 09:28 ,

Opel Omega B 2.5TD

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:47 ,

jugo.koral.55

200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 23:38 ,

Pezo 407 -2,0 -HDI-136konja

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Gjevgjeli nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione