Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 1.9 tdi 90 ks

Shitet nga: Emrah 28 Qer 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Кupe
Modeli
Golf
Se prodava golf 3 1.9tdi 90 ks 95 godina
Poveke info na 076917070
Leaflet
Në fillim