Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | VW Volkswagen Golf

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Golf | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 21:24
Link:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 15:23
Link:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

GOLF 7 - 1.6 / 2013 Godina - 12.800 Evra

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 23:35
Link:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Strumicë

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI 77kW

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Manastir

VW GOLF 5 1.9 TDI * KARAVAN * MODEL 2008 * (servis + gumi)

4 699 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 7 1.6 TDI HIGHLINE -2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Golf 6

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 06

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS MOZE ZAMENA ILI NA RATI

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.CONFORT LINE MODEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Golf 3 TDI

1 650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

13 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2014g. "AVTOCENTAR"

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw REG. 2010god. "AVTOCENTAR"

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw KARAVAN 2010god. "AVTOCENTAR"

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 1.4 TSI 90kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 4 1.6 74kw 97god. "AVTOCENTAR"

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 4 1.9 TDI 66kw Reg. 98god. "AVTOCENTAR"

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Vwolkswagen golf 6 1.6tdi dizel bluemotion

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Kupuvam Otkup na sekakvi vozila

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 02:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 20:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Golf 5 TDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5 1.9 TDI

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW EDITION 2008 GODINA

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Golf 7 - 18god. 1.6tdi - 115ks

13 699 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 15:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 10:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 23:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Koçan  ·  Kamenicë

Golf 7 1.2tsi 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 21:24
Link:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS -2009

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 18:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW GOLF 1.6 TDI

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 16:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Golf 7 2.0 DSG

1 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 08:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Extra Golf 1.9 TDI Goal

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 19:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 1.6 TDI 110 KS BLUEMOTION COMFORTLINE 6 BRZINI

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 18:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Golf 1.2 TSI

8 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 16:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

СЕ ПРОДАВА GOLF 4 1998 год.1.9 TDI 81 kw/110 кс

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 15:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
22 Shk 14:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf 2.0 140 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 12:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Golf 3 Tdi 1.9

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf 7 GTD 2.0 TDI (184ps) DSG menjac FULL OPREMA��������

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf 1.6tdi AutoMilano

16 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5 plus 1.9TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 09:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 4-1.9TDI CLIMA

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 08:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Golf | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione