Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Passat 1.9 TDI

0 EUR

Shitet nga: Nikola 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Prodavam Passat 1.9 TDI. Solidno socuvan ima 4 novi zimski gumi. Domakjinski odrzuvan za svoja dusa. Redovno servisiran, spremen za zimska sezona. Avtomobilot e pali vozi... MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione