Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Kumanovë

Alfa Romeo , 75
Audi , 484
BMW , 417
Chevrolet , 48
Chrysler , 12
Citroën , 224
Dacia , 4
Daewoo , 49
Daihatsu , 5
Dodge , 7
Fiat , 227
Ford , 261
GMC , 1
Honda , 40
Hyundai , 58
Isuzu , 3
Jaguar , 7
Jeep , 25
Kia , 32
Lada , 21
Lancia , 15
Land Rover , 27
Maserati , 1
Mazda , 59
MINI , 18
Mitsubishi , 27
Nissan , 45
Opel , 572
Peugeot , 371
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 275
Rover , 15
Saab , 3
Seat , 229
Škoda , 130
Smart , 13
Ssangyong , 4
Subaru , 6
Suzuki , 26
Toyota , 51
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 1219
Volvo , 23
Wartburg , 3
Yugo , 31
Zastava , 20

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Pri 09:36
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kumanovë

Vw Polo 1.2Tdi 55kw Staklo cuvano 2012/11 Nov uvoz

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:41
Линк
Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW GOLF VI 1.6 TDI��������NOV UVOZ SWISS 2013 NOVO!!!

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz E220 AMG 4m(4x4) 2017

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Kumanovë

Porsche Cayenne Quattro 245ps 8 brzini 2012

29 900 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

9 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kumanovë

Nissan Juke 1.5dci

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kumanovë

Passat 2.0 TDI

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!!

10 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kumanovë

Passat 2.0 TDI

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:25 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 400 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:52
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW GOLF VI 1.6 TDI��������NOV UVOZ SWISS 2013 NOVO!!!

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Kumanovë

FORD GALAXY 2.0HDI 7 sedista

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

13 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kumanovë

C3 1.4 ATES PLIN-SEGA REG-SO OPREMA-DOBAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:13
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW GOLF VI 2.0 TDI������������NOV UVOZ CH 5 VRATI STAKLO !!

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:44 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kumanovë

AUDI A6 3.0 TDI

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kumanovë

MERCEDES E 220 CDI LOOK AMG E 63

33 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Kumanovë

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:41
Линк
Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW GOLF VI 2.0 TDI������������NOV UVOZ CH 5 VRATI STAKLO !!

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:39
Линк
Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:35 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 400 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 23:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kumanovë

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 16:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 14:20
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Kumanovë

Mini Cooper D

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 13:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kumanovë

MERCEDES C 220 CDI COUPE / Kупе ili zamena za kabriolet.

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 09:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kumanovë

Vw Polo 1.2Tdi 55kw Staklo cuvano 2012/11 Nov uvoz

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 08:21 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

CORSA C 1.7D REG-KLIMA-ISPRAVNA-DOBRA

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 20:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kumanovë

Se prodava audi a6redizajn karavan 174hp 2.0

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 15:49
Линк
Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kumanovë

Toyota Rav 4 Hybrid Bi Tone AWD

39 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Pri 08:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:13 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Kumanovë

PEUGEOT 307 1.4 benzin 65 kw MAKEDONSKA

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:30
Линк
Vetura  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Kumanovë

Daihatsu Terios 1.5 105 ks 4x4 2011 g

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:47
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kumanovë

Se prodava Nissan Qashqai 1.5dci Blumotion

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:47 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kumanovë

Opel Insignia, vredi da se vidi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 11:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Kumanovë

Opel Agila B 1.2 Benzin 63 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 11:25 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz A180 Cdi 80 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Kumanovë

Fiat Fiorino 1.3 multijet 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 10:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:12 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

MAZDA 2 1.3 BENZIN 63KW 10 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 17:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1.2

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 14:41 Vetura  ·  Wartburg  ·  Друг модел  ·  Kumanovë

Se prodava Wartburg 1.3

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 20:00 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Kumanovë

Range Rover 3.6 HSE Sport

9 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 22:19 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Kumanovë

CITROEN DS3 C3 1.4 VTi 2011g od Svajcarija

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 22:05 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Kumanovë

CITROEN DS3 C3 1.6 VTi 120ks od Svajcarija

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 21:20 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 66KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 18:16 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Kumanovë

Opel Vectra 2.0 DTI Avangard Model

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:10 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon 1.9 TDI 2009 Nov Uvoz ��������

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 18:05 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

Mazda 2 �������� Nov Uvoz Ch 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 18:00 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

Mazda 2 �������� Nov Uvoz Ch

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:57 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Kumanovë

Se prodava 1300

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione