Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Kumanovë

Alfa Romeo , 74
Audi , 482
BMW , 419
Chevrolet , 48
Chrysler , 12
Citroën , 223
Dacia , 4
Daewoo , 49
Daihatsu , 5
Dodge , 7
Fiat , 228
Ford , 262
GMC , 1
Honda , 40
Hyundai , 60
Isuzu , 3
Jaguar , 7
Jeep , 25
Kia , 32
Lada , 21
Lancia , 16
Land Rover , 27
Maserati , 1
Mazda , 62
MINI , 18
Mitsubishi , 28
Nissan , 44
Opel , 572
Peugeot , 371
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 274
Rover , 15
Saab , 3
Seat , 230
Škoda , 130
Smart , 13
Ssangyong , 4
Subaru , 6
Suzuki , 25
Toyota , 51
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 1217
Volvo , 24
Wartburg , 3
Yugo , 31
Zastava , 20

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Mar 19:48
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Kumanovë

BMW X6 2011 4.0 D PERFORMANCE 306PS od Svaccarija Odlicno

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:08
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.9 TDI������������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:35
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI��������UVOZ GERMANY REG MK NOVO !!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Kumanovë

Peugeot 308 CC 2.0 diesel

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Kumanovë

MITSUBISHI COLT 1.5 DID donesen od CH

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Golf 5 1.4 benzin- plin

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Kumanovë

Audi A5 3.0 tdi quatrro

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:19
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Golf 6 1.6 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

9 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kumanovë

C3 1.4 ATES PLIN-SEGA REG-SO OPREMA-DOBAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:19
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Kumanovë

Fiat Qubo 94000KM (NEUVEZUVANO, PRV GAZDA)

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 15:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kumanovë

VW Tiguan 2.0. Blue motion 110 KS, manuel

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kumanovë

Shitet Passati 2012 me regjistrim te gjermanis

7 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Vetura  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Kumanovë

Suzuki Alto 2013 god

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:26 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Kumanovë

Mazda 3 2015 2.2 dizel 150ks SWISS FABRIKA NOVA

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:08
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.9 TDI������������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kumanovë

FIAT 500 ���� 1.2 / 2010

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:47
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:28
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 02:55 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

Mazda 2 1.5 sport ����

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 17:32 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Kumanovë

MINI COOPER S CABRIO **~PROSTOR ZA DOGOVOR~**

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:51 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kumanovë

SEAT IBIZA 1.4 TDI DPF 59KW 09 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 12:56
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Kumanovë

Peugeot 307 2.0 Hdi 100 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:36 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!!

10 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 10:11
Линк
Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:09
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 16:14 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kumanovë

Toyota Rav 4 Hybrid Bi Tone AWD

39 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 15:52 Vetura  ·  Volvo  ·  S80  ·  Kumanovë

Volvo S80 2.4d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 23:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kumanovë

Hyundai i30 1.6 crdi 85 kw. 2011 euro5

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:18 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kumanovë

Nissan Juke 1.5dci

1 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 18:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 13:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 14:06 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kumanovë

Hyndai i30 dizel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kumanovë

AUDI A4 2.0 TDI - (2008/09) - 150hp

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:27 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Kumanovë

Mini Cooper D

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 12:07 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa 1.3 2011 ( Ekstra socuvana )

4 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:40 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Renault Laguna 150ks 2.0 dci 2008

3 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:48 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

MAZDA 2 1.3 BENZIN 62KW EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Kumanovë

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 08:50 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Kumanovë

Peugeot 407 16hdi 110ks -08

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 08:15 Vetura  ·  Rover  ·  Друг модел  ·  Kumanovë

Se prodava Range Rover 3.0 HSE

44 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 08:00 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Se prodava BMW X1 18d

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 13:04 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Kumanovë

FIAT PANDA 1.1 BENZIN 07 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 09:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 07:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kumanovë

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:40 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Kumanovë

BMW E90 330d 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 10:16 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 609 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 19:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 AUTOMATIK xDrive18d 2.0 11 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:07 Vetura  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Kumanovë

Se prodava Lancia MUSA 1.3JTD

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione