Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi 4X4 81kw full oprema -98

Shitet nga: emsiat 11 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
passat 1.9 tdi 81 kw
god 1998
4X4
klimatronik
abs
servo
6 airbag
el stakla
4 novi gumi
sacuvano mnogu
servisirano redovno
servisna kniska original 230.000 km
kozen vollan
audio cd
sediste na krejenje
donesen od svaicarija
komplet koza
Leaflet
Në fillim