Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VOLVO XC 90

0 MKD

Shitet nga: Z.G. 02 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Volvo
Modeli
XC 90
136 KW - motor
2,4 D

Voziloto e vo perfektna sostojba, registrirano i e vo krem koza.
Vip verzija izrabotka na Volvo

CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione