Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA 2 SOB NAM STAN VO AERODROM

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 10 Shk 11:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 2-soben namesten stan 35 м2, vo Aerodrom Cena 230 Evra - sifra 114021

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana
tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA GARSONJERA VO DEBAR MAALO 190 EUR
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 2 760 EUR
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVNA KUKA VO CRNICE 2 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA PLOSTAD 300 EUR
Në fillim