Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 64m na 2 KAT

64 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КОНФОР ЛУКС 01 Gush 11:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
КОНФОР ЛУКС
ITNO SE KUPUVA STAN VO KAPISTEC 0 МКД
Stan vo Aerodrom 79m2 Itno 68 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 80m2 VO CENTAR 350 ЕУР
SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC 1 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov trosoben stan vo Aerodrom 64m so dve spalni na 2 kat vselivi..Stanot raspolaga so kvalitetna sanitarija i stolarija so centralno parno i lift i gratis klima .
Tel.za kontakt 070-236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
Leaflet
КОНФОР ЛУКС
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN ZAD SKOPJANKA 200 ЕУР
Dvosoben stan vo Kisela Voda 47 800 ЕУР
SE IZNAJMUVA 3SOBEN PRAZEN STAN KAJ KATOL CRKVA 350 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2,5 SOBEN STAN VO KAPISTEC 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione