Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PREKRASEN NOV STAN 62m2 CENTAR KORCAGIN

75 500 EUR

90 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 31 Mar 14:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Bastion Real Estate
EKSKLUZIVNO VODNO 107M2 OPREMEN LUX 95 000 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN NA MIRNA LOKACIJA 450 EUR
Stan vo Crnice nov odma vseliv 46 000 EUR
STAN NA VODNO 90m2 ITNO 85 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava odlicen nov stan od 62m2 so 2 spalni vo Centar kaj gimnazijata Korcagin ,gotov vseliv so Imoten list na prizemje so centralno parno greenje ,orientacija Istok.Kvalitetna gradba-renomiran Investitor.Kontakt:
078 350 081

**BEZ DOPOLNITELNI TROSHOCI**
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
  Online
02 3111 202 070 24 25 64
Leaflet
Bastion Real Estate
STAN DELOVEN PROSTOR 41m2 CENTAR 50TA DIVIZIJA 165 EUR
EDINECNA KUKA VO GRCIJA FLOGITA 87m2 2 SPALNI 70 000 EUR
Kancelariski prostor vo Centar od 112m2 500 EUR
LUKSUZEN APARTMAN OD 220m2 VO KOMPLEKS VERINA 1 800 EUR
Në fillim