Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 64m2 2spalni vednas vseliv Kar 3

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 13 Dhj 12:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se prodava nov stan 45m2,priz. so terasa,t.e dvor 1 150 ЕУР
Se izdava nov stan 75m2 2spalni Zebra Kapistec 350 ЕУР
Se izdava stan 45m2 karsi Klinicki centar 300 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom so pogled na Vardar 250 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov stan vo nova zgrada 2016god,vo Karpos 3,pozadi Leptokarija megju Tinex i do City Mall, 64m2,2 spalni, istocna pozicija, so terasa, vednas vseliv.Cist imoten list i danok 3%.
Tel za kontakt:070/787-127; 077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava renoviran stan od 44m2 karsi Alumina 250 ЕУР
Se izdava nov stan 74m2 do hotel Duvet vo Centar 550 ЕУР
Se izdava nov prazen stan so 3kancelarii Aerodrom 250 ЕУР
Se izdava komplet namesten stan Vodno 230 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione