Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na Vodno 173m2

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Home International 09 Mar 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Home International
Super luksuzen stan od 93m2 104 500 ЕУР
Stan 170m2 na Vodno 1 200 ЕУР
Stan 38m2 vo Aerodrom 42 000 ЕУР
Stan vo Vlae 900 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
се продава стан во објект "Водно Вива " 173м2 на прв кат со три спални соби ,три бањи и голема дневна соба.
Во цената се вклучени сите давачки (ДДВ + агенциска провизија)
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070323154
Home International
070323154
Leaflet
Home International
Novi stanovi od 50m2 Kisela Voda 1 300 ЕУР
Се изнајмува стан во Центар 320 евра 320 ЕУР
Stan vo Zdanec 80m2 85 000 ЕУР
Dva stana vo gardba vo Kapistec 1 170 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione