Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 54m2 VO KARPOSH 3

53 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 17 Sht 16:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
DELOVEN PROSTOR CENTAR PORTA BUNJAKOVEC 1 600 EUR
ODLICHEN DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICHKA 350 EUR
MODERNA GARSONJERA VO CENTAR, BISI, POLIKLINIKA 0 MKD
NOV DVOSOBEN STAN 33m2 VO KOZLE MAKPETROL 43 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Karposh 3 vo rumunski kuli.
Stanot e so povrshina od 54m2 na 6 kat so lift vo mnogu dobro odrzana zgrada.
So dneven del kon poluzatvorena kujna so trpezarija,dve spalni sobi i kupatilo.
Jugozapadna orientacija mu dava pozitivnost na stanot.
Cena 53.000e
Kontakt Jovanka 077b 740 024
Shifra 3099
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
077740024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Stan od 60m2 vo Kozle 900 EUR
LUX STAN OD 70m2 VO NAS AERODROM 0 MKD
FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR,CENTAR-KLINIKA 1 870 EUR
Novi luksuzni nevseluvani stanovi 1 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione