Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI SO PREKRASEN POGLED VO PRZINO

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Property One 26 Shk 11:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Property One
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 1 100 EUR
VISOKOKVALITETNI STANOVI VO IZGRADBA VO TAFTALIDZE 0 MKD
Luks kuka vo Bardovci 2 100 EUR
KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 0 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
6 (шест) станови 147м2, 116м2, 114м2, 39м2, со прекрасен поглед кон градот, со пространи тераси и приватна градина во нова модерна зграда на прекрасна локација опкружена со бујно зеленило во Пржино, не далеку од центарот на градот.

Зградата располага со високо квалитетен систем за греење / ладење Daikin, лифт, подземна гаража, високо квалитетна санитарија.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Leaflet
Property One
STAN SO EDNA SPALNA SOBA VO NASTEL 300 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA SKOPJE 0 MKD
Plac na mirna lokacija 155 000 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO AERODROM 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione