Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2-SOBEN STAN 48m2 UNIVERZALNA SALA

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vittoria Real Estate Agency 25 Korr 14:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Vittoria Real Estate Agency
ODLICEN STAN 4 SOBEN VO MICURIN 0 MKD
SE IZDAVA STAN 70M2 KAJ VLADA 300 EUR
SE IZDAVA NOV MAGACIN 1100m2 VO AERODROM 0 MKD
ODLICEN STAN VO CENTAR 86 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava 48m2 dvosoben stan ( so oddelna spalna ) vo blizina na Univerzalna sala. Na visoko prizemje. Inverter klima sleduva gratis.Stanot ima dvor od 10m2 isklucivo za toj stan koj sleduva gratis. Novagradba. Vednas vselliv.

Cena 55000Eur
Vittoria Real Estate Agency
070 317-965
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione