Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novo renoviran stan 3 sobi 72m2 2 vleza Skopje

0 MKD

Shitet nga: Gjogji 14 Gush 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava novo renoviran trosoben stan (72M"), so visoko prizemje, 2 vleza, novo sopsteveno parno, moderen suteren 18M", podrum 5M". Ima komunalna gradina od 100m". Stanot se naoga na ul .Vladimir Komarov blisku do zeleznickata stanica vo Skopje. Na nekolku minuti peski oddalecenos na stanot ima osnovno uciliste, ambulanta i trgovski centar. Stanot e oddalecen na 10min so avtomobil od plostadot vo Skopje. Osven kako stanben prostor stanot super odgovara da se koristi kako deloven prostor. Cenata e po dogovor
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione