Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novogradba stanovi vo Aerodrom N Lisice Centar

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 Shk 19:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продаваат новоградба станови во Аеродром, Н.Лисиче,Центар,Водно,Козле,зградите се некои во почетна фаза , дел од нив во поодмината и дел во завршна фаза, со различна големина и катност по избор : Аеродром ( 39м2, 46м2, 59м2,68м2,80м2) Центар(106м2,85м2,65м2) Водно (158м2,173м2,189м2), Козле (98м2,58м2) Н.Лисиче (30м2,47м2,54м2,60м2,69м2). Зградите се градени со врвни материјали, висок квалитет на звучна(над 65 децибели) и термичка изолација, италијански плочки и врати ,IDEAL STANDARD санитарии, висока естетика и одличен изглед, сигурносна блиндор врата ,прозори REHAU

КОНТАКТ: НАДИЦА 071/218-646
http://bozinoski.mk/mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim