Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3,5 soben stan vo Star Aerodrom

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 06 Mar 10:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
MNOGU UBAVA KUKA VO T POLE 150 000 ЕУР
SE IZDAVA OPREMEN LOKAL KANCELARIJA KISELA VODA 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CRNICE 250 ЕУР
Kuka ili stan vo kuka vo Taftalidze 2 160 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан од 88м2 (во Стар Аеродром, војна зграда ) , спроти Три Бисери , на 2-ри кат,со две спални, дневна со кујна и трпезарија, два балкони, лоџија, гостински тоалет, купатило,реновиран
ш.1930
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda 150 ЕУР
PLAC VO ATAROT NA GORNO SONJE 0 МКД
NOV STAN 56m2 +GALERIJA 20m2 CENTAR UNIVERZALNA 0 МКД
Se izdava stan vo Centar Romanska Ambasada 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione