Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO VLAE SO TRI SPALNI POVOLNA CENA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 27 Mar 17:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА МНОГУ УБАВ СТАН ВО ВЛАЕ КАЈ ТИНЕКСОТ ЧЕТИРИСОБЕН ,СО ДВЕ КУПАТИЛА, УБАВ РАСПОРЕД.ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР.СТАНОТ Е НА 3 КАТ НЕМА ЛИФТ.
СТАНОТ ГО ДОБИВАТЕ КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН СО УБАВ МОДЕРНИСТИЧКИ НОВ МЕБЕЛ И ТОА ГО ДОБИВАТЕ ВО ЦЕНАТА ЗА СТАНОТ!!!!!
ЦЕНА 91800 ЕВРА
КОНТАКТ 076/355-223
ЕВ.БРОЈ 162
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
STAN VO PRIPOR 0 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN UBAVO OPREMEN STAN VO HROM 180 ЕУР
LUX STAN NA VODNO 126m2 RENT 600 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera vo Kapistec 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione