Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Gjorce Petrov od ADORA 46m2

42 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 27 Nën 19:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Se prodava stan vo nas.G.Petrov vo zgradata na Adora 46m2 na vtor kat so edna spalna soba.
Kontakt Lile tel.078/427-527
cena:42.000 evra kom.namesten
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Trosoben stan  vo Taftalidze 1  60m2 52 000 ЕУР
Stan vo Aerodrom 60m2 46 500 ЕУР
Ekskluziven stan kaj Rampa 75m2 67 000 ЕУР
Stan  vo K.Voda od 63m2 45 000 ЕУР
Në fillim