Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Stan vo Kisela Voda

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 06 Maj 15:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 140 ЕУР
Stan vo Debar Malo 1 270 ЕУР
STAN VO GJORCE 58 000 ЕУР
Kuka vo Vlae 200 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan vo Kisela Voda
50m2
spalna,dnevna,kujna i kupatilo, greenje na inventer klima, plakar i kujna
novi prozorci
podrum od 7m2
cena 52.000evra
E555/94
070794009
070375210
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
Deloven prostor vo Centar kaj Italijanska Ambasada 450 ЕУР
Se izdava stan vo Centar Debar Maalo 200 ЕУР
KUKA VO PRIPOR 270 000 ЕУР
Apartmani vo Kalitea 65 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione