Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 16:15 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

������������BMW 530xd 4x4 LCI M-pack 2015������������

25 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
14 фев. 12:03 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-LINE KOZA NAVI PDC FEJSLIFT -13.MT Auto

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 13:24 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-DRIVE NAVI 161000KM - 11.MT Auto

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 13:23 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 12:48 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Охрид

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 5 3.0D 204 KS F10 NAVI KOZA AVTOMATIK - 11..MT Auto

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:28 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 12:45 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530D 2011

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 14:40 Автомобили  ·  BMW  ·  335  ·  Охрид

BMW E93 335i Twin turbo aut.

6 500 ЕУР

19 септ. 16:38 Автомобили  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 16:16 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 16:42 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

BMW 318D e90

7 900 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 13:54 Автомобили  ·  BMW  ·  550  ·  Охрид

BMW E60 550i

17 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
24 јул. 13:05 Автомобили  ·  BMW  ·  X4  ·  Охрид

BMW X4 dizel 2016

42 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
05 јун. 19:46 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

BMW 318D

8 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 14:38 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 xdrive 2.0

13 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 16:38 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530d vo odlicna sostojba

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 22:07 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

Se prodava

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 17:45 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

Bmw 320d e46

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
01 апр. 22:25 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

BMW 318 prva boja registriran zelen karton

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 15:08 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Охрид

BMW

111 МКД

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
20 ноем. 13:43 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Охрид

BMW 730D F01 2010GOD

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 22:39 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Охрид

BMW Xd M-paket

7 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 14:35 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW E46 320D

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 21:10 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320d

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 11:05 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

Se prodava bmw e36 1.8 is 103kw 1994g

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
08 авг. 21:32 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

BMW 318 d

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 14:28 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Охрид

BMW X5 35D

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун. 18:04 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

bmw e36 318tds

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 450 000 - 499 999
08 јун. 16:29 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Охрид

Bmw X5 3.0i 2006

7 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 15:03 Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Охрид

BMW f20 120d

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 17:01 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW E90 320D

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 11:22 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320D Coupe 2009

7 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 22:17 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Охрид

BMW X5 35d xDrive

26 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 03:51 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Охрид

BMW 520 2006

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 15:46 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Охрид

Bmw 118d facelift 2008

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 15:30 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Охрид

Bmw 330d biturbo 2011

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 17:35 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Охрид

Bmw 525 dizel 1998

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 14:39 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Охрид

Bmw 525 dizel 1998

1 990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
29 ноем. 23:47 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Охрид

BMW X5 Xdrive 3.5 d

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:35 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Охрид

BMW 730

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
10 септ. 19:52 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320D

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 18:18 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320D za prodazba

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 20:03 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

BMW 318i 2.0 Dizel

2 600 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 00:39 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Охрид

Bmw 730 D

15 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 21:45 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Охрид

Bmw 330 Xdrive

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
25 мар. 01:14 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530d e39 facelift 2001 common rail 193ks

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
22 мар. 20:47 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530d e39 face-lift 2001 common rail 193ks

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
22 мар. 20:47 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530d e39 face-lift 2001 common rail 193ks

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации