Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Citroën C4 | Kriva Pallankë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kriva Pallankë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Citroën C4 | Kriva Pallankë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 18:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK PANORAMA 2016g EURO-6

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 23:23 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 CACTUS 1.5BlueHdi 100ks 2020g

11 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Qer 12:34 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 Picasso 1.6bluehdi 120ks panorama kamera Vip Auto

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 22:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6 e-HDi 92ks PANORAMA/NAVIGACIJA - 2012

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:05 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6 hdi Exclusive panorama moznost na rati 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 09:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C 4 1.6bluehdi120KS facelift navigacija Vip Auto

10 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 20:06 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDi 90ks moznost na rati 2006

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 13:39 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6bluehdi 120ks avtomatik navigacija Vip Auto

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Qer 10:40 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6 bluehdi 100ks 2017 navigacija Vip Auto

10 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 09:56 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6 bluehdi 120ks mill navigacija Vip Auto

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 20:38 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 Cactus 1.6 HDI 2016

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 08:00 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C 4 1.6 BLUEHDI 120 KS NAVIGACIJA LED 2017 VIP AUTO

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 15:44 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 Cactus 1.6 bluehdi 100ks navi kamera Vip Auto

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 15:30 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 Picasso 1.6 bluehdi 120ks avtomatic led Vip Auto

10 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 23:57 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6HDi 90ks UNIKAT - 2008 - MOZNOST NA RATI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 17:57 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDi 90ks - 2007godina

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 23:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDI 170oookm 2012год.

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 10:46 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 BENZIN PLIN NA DELOVI

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 18:30 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDi 110ks *FACELIFT* - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 09:57 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDI

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 17:45 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6HDI 109ks FACELIFT CISTONOV MAKSAUTO

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 19:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6HDI 90KS 132000km EXCLUZIVE MAKSAUTO

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 09:58 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDI 90ks EXCLUSIVE FULL-06

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:04 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Сitroen С4 1.6HDI 90ks 4L/100km FULL OPREMA -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 12:49 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6HDI 90KS EXCLUZIVE BIXENON MAKS AUTO

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 10:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 2.0HDI UNIKAT 6BR EXCLUSIVE XENON -07

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 08:51 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 HDI EXCLUSIVE FULL OPREMA CISTO NOV

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 21:00 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 2.0HDI 136ks 6brzini EXCLUSIVE XENON-06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 05:52 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 HDI FULL OPREMA CISTO NOV

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 21:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 HDI -05 FULL OPREMA MAKS AUTO

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 10:34 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 HDI -06 FULL OPREMA MAKS AUTO

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Dhj 15:06 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 HDI 110 KS -06

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 22:09 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 2.0 HDI EXSLUZIV 100% UNIKAT-06

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 18:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 HDI -05 FULL OPREMA MAKS AUTO

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C4 | Kriva Pallankë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione