Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Citroën C4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën C4 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:09
Linku:
Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам Citroen C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Dje 21:16 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup

CITROEN C4 AIRCROSS 1.6 HDI 84 KW 2014 GODINA

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:00 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 1.6 2006 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:09 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам Citroen C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:06 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2017 EAT AUTOMATIC

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 EXCLUSIVE

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 14:20 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Manastir

CITROEN C4 1.4 BENZIN-PLIN--MODEL 2007-REGISTRIRANA!12.2024

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 23:17 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 CACTUS KEYLESS 1.5 BLUEHDI 100HP 2019

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 23:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUEHDI 100HP 2019

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 20:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 FELL NAVI ALU PTC

10 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 18:17 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI Avtomatik

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 18:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK PANORAMA 2016g EURO-6

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 09:00 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Veles

CITROEN C4 1,6 HDI 2013 COLLECTION - A.C.AVTO ALEX

7 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 19:59 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Koçan

CITROEN C4 1,6 HDI DIZEL SO 92 KS 2011 !

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 14:45 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Citroen c4 1.6hdi blue exsluzive STAKLO

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 10:27 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Aircross 1.6d 4x4 2013g

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 02:23 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Exclusive 2010 1.6 THP 156hp

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 07:52 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Veles

Citroen C4 1.6hdi-NAVI-2013g-euro5

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 23:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Strumicë

C4 Picasso

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 16:56 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava

9 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 13:29 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Ohër

CITROEN C4 1.6 E-HDI 92 KS EXCLUSIVE NOVA - 12.MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 12:50 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Veles

Citroen C4 1.6hdi-68kw-2015g-euro5

7 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 20:20 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 308 NAVIGACIJA LED 1,6BLUEHDI 120KS 6BRZ 2015 KLIMA

9 190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 15:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Butel

CITROEN C4 1.6 HDI "AUTOMATIK"

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 12:35 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tetovë

CITROËN C4 CACTUS 2016 AUTOMATIC - 1.6B 100HP

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 16:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Veles

Citroen C4 1.6 hdi-2013g-euro5

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 22:17 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Cactus 2016

9 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 22:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Gostivar

CITROEN C4 CACTUS 1.6 HDI UVOZ OD SVAJCARIA

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 22:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Karposh

Citroen C4, 1.6 | Бензин/Плин

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 10:05 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Koçan

CITROËN C4 CACTUS 1.5BLUEHDI 100HP FEEL NAVI

11 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 19:11 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Strugë

Citroen C4 1.6 HDI 2005 DiESEL

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 15:36 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Manastir

CITROEN C4 1.4 benzin/plin

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 19:33 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kumanovë

CITROEN C4 Picasso 1.6 HDI AUTOMATIC

4 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 16:27 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup

CITROEN C4 1.6HDI EXLUSSIVE -12

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Koçan

CITROËN C4 CACTUS 1.5BLUEHDI 100HP FEEL NAVI

11 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 16:40 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kumanovë

Citroën c4

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Jan 16:05 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kumanovë

Citroen C4 benzin plin 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 12:25 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tetovë

Citroen C4 Cactus Automatik 2016

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 10:23 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Koçan

CITROËN C4 CACTUS 1.6BLUEHDI 100HP

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 19:44 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Karposh

Citroen C4 1.6 68kw

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 03:34 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Veles

Citroen C4 1.6 hdi 82 kw

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:07 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

CITROEN C4 HITNO

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 22:55 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prilep

Citroen C4 1.4

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 12:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prilep

Citroen C4 1.4

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 07:30 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tetovë

Citroen C4

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 14:18 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen c4 1.6 Benzin+LPG 2005god Perfekten Neuvezuvan

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 12:44 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kumanovë

Kaktus 4

110 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 09:11 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 vo perfektna sostojba

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 22:09 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kumanovë

Se prodava Citroen C4 Piccaso

9 991 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën C4 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione