Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 3
AX , 40
Berlingo , 418
BX , 4
C1 , 84
C2 , 121
C3 , 671
C4 , 572
C5 , 290
C6 , 8
C8 , 34
C-Crosser , 13
C-Elysée , 14
CX , 3
DS , 3
DS3 , 19
DS4 , 34
DS5 , 4
Evasion , 11
GSA , 2
Jumper , 30
Jumpy , 22
Nemo , 33
SAXO , 177
Visa , 3
Xantia , 93
XM , 6
Xsara , 302
ZX , 77

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Shk 10:09
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам Citroen C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 15:13
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.6 hdi 2012 - 68kw

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 15:20
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Citroen ds3 1.6 156ks 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 21:30 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI Avtomatik

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:29 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI Exclusive

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:36 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.6 HDI

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:40 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C1 2008G 5VRATI 1.0BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C3 1.4hdi 2015 kako novo

6 650 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:47 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Shkup  ·  Karposh

Citroen Saxo, 1999 г,

490 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:46 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI 73KW AVTO MIRO

11 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C1 1.0 2010god-MOBIL STEF

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:05 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 1.6 2006 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:48 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROEN C3 1.2 Puretech (82hp) Full Oprema! NEUVEZEN!!

8 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:54 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shtip

Одлично зачуван C5

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Aircross 1.8 DID 4+4 dizel 110 kw

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:43 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Kërçovë

Citroen Berlingo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Shk 21:29 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 1.6 HDI 68KW 2012 GODINA AVTOBANDA

5 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 21:16 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup

CITROEN C4 AIRCROSS 1.6 HDI 84 KW 2014 GODINA

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 20:03 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROËN XSARA 2.0 HDI 90KS GOD -02 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:06 Vetura  ·  Citroën  ·  C-Elysée  ·  Shkup  ·  Centar

CITROËN C-ÉLYSÉE 1560 cm3 HDI 98 HP/73kW

12 599 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 14:44 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Друг модел  ·  Ohër

CITROEN C4 CACTUS 1.6 e-HDI E3//FR14

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 12:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 11:47
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  Evasion  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Citroen Evasion 2.0 A-test plin

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 11:46
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  Evasion  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Citroen Evasion 2.0 A-test plin

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 10:26 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

7 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 10:19 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 10:09 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам Citroen C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 10:06 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 10:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2017 EAT AUTOMATIC

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 100KS 2018 ODLICNA SOSTOJBA

8 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 EXCLUSIVE

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 09:21 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 14:20 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Manastir

CITROEN C4 1.4 BENZIN-PLIN--MODEL 2007-REGISTRIRANA!12.2024

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 10:54 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Shkup  ·  Çair

Citroen Saxo 1.5 D 2003-Full oprema

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 23:17 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 CACTUS KEYLESS 1.5 BLUEHDI 100HP 2019

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 23:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUEHDI 100HP 2019

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 22:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PANORAMA 1.6 HDI 2011 GOD ODLICEN

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 22:28 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Manastir

CITROEN C1 1.0 BENZIN-KLIMA-REDIZAJN--MODEL 2013-NOVO VOZILO

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 15:54 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Комфорно и екстра зачувано Пикасо со многу опрема

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 12:35 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Tetovë

CITROEN C1 1.4 HDI ✅

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 09:31 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C-3 1.1 benzin 2011god Avto M&S

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 08:27 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Manastir

CITROEN C2 1.4 HDI *** REG. 12/2024 + SERVIS

2 699 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 08:18 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Manastir

--- CITROEN C3 1.4i --- Exclusive --- Model 2008 ---

2 699 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 05:52 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Citroen C3

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 14:38 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Manastir

Citroen C3 1.2 PureTech 82KS 2018

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tetovë

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 115ks 4x4 2009god. "AVTOCENTAR"

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:58 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Ohër

Citroen C5 so original fabricki plin ured povolno

1 999 MKD

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 15:20 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Citroen ds3 1.6 156ks 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 18:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK PANORAMA 2016g EURO-6

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione