Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Citroën | Kriva Pallankë

Berlingo , 8
C1 , 1
C2 , 7
C3 , 61
C4 , 34
C5 , 12
DS , 1
DS3 , 4
DS4 , 17
Jumper , 2
Nemo , 2
SAXO , 4
Xsara , 6
ZX , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kriva Pallankë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Citroën | Kriva Pallankë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Shk 10:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 18:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK PANORAMA 2016g EURO-6

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 08:39 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW. UVOZ FRANCIJA 2017G.

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Shk 22:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 So-Chic 2.0hdi 136ks navi led nov Maksauto

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 12:20 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 Picasso 1.6e-HDi 110ks EXCLUSIVE AVTOMATIK - 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 14:29 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS3

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Shk 16:00 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6Hdi 75ks 2018g Navi LED

9 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Shk 18:59 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS NAVI FULL SOCHIC

8 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 23:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Kriva Pallankë

CITROEN BERLINGO 1.6 BLUEHDI 100 KS L-2 N-1+3 MESTA VIP AUTO

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 20:53 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 1.4HDi 75ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2012

4 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 10:41 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6BlueHdi 75ks 2019g Euro6 Navi

9 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 10:40 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS  ·  Kriva Pallankë

DS-7 CROSSBACK 2.0 BLUEHDI 180KS AVTOMATIC FUL-LED VIP AUTO

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 20:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 1.4HDi 68ks 4L/100km klima 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 20:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 1.6HDi 92ks TENDENCE *MOZNOST NA RATI* - 11

5 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 20:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Kriva Pallankë

Citroen C5 1.6HDi 110ks NAVIGACIJA *MOZNOST NA RATI* - 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 23:23 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 CACTUS 1.5BlueHdi 100ks 2020g

11 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Korr 09:31 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Kriva Pallankë

Citroen C5 1.6 e-HDI 112ks avtomatik exclusive 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 09:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS3 1.6HDI 110ks So-Chic MOZNOST NA RATI - 2011

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 08:50 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013g Avtomatik F1

9 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Korr 08:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS3 1.6 HDi SoChic 6 brzini moznost na rati 2011

5 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 15:28 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 07:26 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Kriva Pallankë

CITROEN BERLINGO 1.4 BENZIN DOBRA SOSTOJBA PRV GAZDA

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:34 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 Picasso 1.6bluehdi 120ks panorama kamera Vip Auto

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 22:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6 e-HDi 92ks PANORAMA/NAVIGACIJA - 2012

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:05 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6 hdi Exclusive panorama moznost na rati 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:43 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks Navi 2014g

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 19:41 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDI 115ks automatic F1 navigacija

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 19:56 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 aircross 1.5 bluehdi 100ks bitone kamera Vip Auto

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Shk 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 1.5bluehdi 100ks 4.0L/100 navi kamera Vip Auto

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Shk 09:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C 4 1.6bluehdi120KS facelift navigacija Vip Auto

10 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 21:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 21:40 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Kriva Pallankë

Citroen C5 2.0 HDI 136ks euro4 motor 6 brzini manuel menuvac

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 11:07 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 aircross 1.5 bluehdi 120ks avtomatik Vip Auto

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Jan 23:06 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic Automatic F1 2015g

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 00:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 Picasso 1.6HDi 115ks 2015 exclusive

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 20:07 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 1.6HDi 92ks euro5 moznost na rati 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 20:06 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDi 90ks moznost na rati 2006

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 20:55 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 Picasso 66kw 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 20:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Kriva Pallankë

Citroen C1 1.0 benzin klima 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 20:37 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 benzin plin 2011

4 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 13:16 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Kriva Pallankë

Ciroen Xsara 2.0HDI 66KW exclusive model

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:40 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Kriva Pallankë

Citoren C2 1.4HDi 68ks REG+SERV - 06

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 19:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2012g NAVI

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 18:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110ks 2012g COSMO NAVIGACIA

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 21:52 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 10:28 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks 2016g Manuel 6b Navi

9 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 19:31 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013 Avtomatik F1

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 16:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 PICASSO 1.6HDi EXCLUSIVE MOZNOST NA RATI - 12

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Kriva Pallankë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione