Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Hyundai Santa Fe

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Hyundai Santa Fe | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Shk 01:57 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai 2.0 CRDI AUTOMATIC

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 16:31 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kumanovë

Hyundai Santa fe

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 13:56 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kumanovë

Hyundai Santa fe 2.2crdi 145kw SWISS FABRIKA 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 10:11 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Karposh

Hyundai Santa Fe 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:55 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai Santa Fe

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:50 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai Santa fe 2002

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Mar 16:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Sopisht

Hyundai Santa Fe

7 400 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 20:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vallandovë

Hyundai santa fe

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:31 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Santa Fe 3.3 limited

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 15:50 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Ilinden

Se prodava

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 08:14 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Prilep

Hyundai santa fe

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 19:57 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Dellçevë

hyundai santa fe

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 09:54 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hyundai Santa Fe 2006

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 08:46 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Karposh

Hyundai Santa Fe top vozilo 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 09:19 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Gjevgjeli

Hyundai Santa Fe 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Korr 19:10 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kumanovë

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI na BG tabli

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:28 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup

Hyundai Santa Fe 2.0 crdi 4x4

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 12:27 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

автомобил Сснтафе.

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Jan 13:54 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kavadar

HYNDAI SANTA FE

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 21:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Koçan

Dzip Santa Fe Vo Odlicna Sostojba

3 900 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 09:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup

Hyundai Santa Fe

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 23:20 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai Santa fe 2.2

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 17:32 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Dzip vo odlicna sostojba moze i zamena

1 234 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 22:21 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë

Se prodava Hyndai Santa Fe vo odlicna sostojba

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:50 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kumanovë

Hyndai Santa Fe

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:30 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Ilinden

Santa Fe 2.2 -06

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 15:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup

Hyundai Santa Fe

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 15:29 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Hyundai Santa Fe 2.2

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 14:46 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup

Hyundai Santa Fe 4×4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 10:32 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Hyundai Santa Fe

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 11:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kavadar

Hyundai Santa Fe

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 09:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai Santa Fe

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 18:57 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Hyundai Santa Fe

4 850 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 17:24 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Gostivar

Hyundai Santa Fe

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 20:00 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Sveti Nikollë

Hyundai Santa Fe

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 18:23 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Hyundai Santa Fe

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 12:06 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kriva Pallankë

Hyndai

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 22:47 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hyundai Santa Fe

6 000 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Pri 14:21 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 4WD 155KS

7 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 16:28 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Çair

Hyundai Santa Fe 2.2 crdi -07

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 16:20 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Çair

Hyundai Santa Fe

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:54 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Koçan

HYUNDAI SANTA FE 4WD V6

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 17:46 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Koçan

HYUNDAI SANTA FE 4WD V6

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:29 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Gostivar

Hyundai Santa Fe 4x4 Ekstra Sostojba Automatik

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 17:39 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Hyundai Santa Fe

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 10:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hyndai Santa Fe 2.2 crdi 150 ks

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Hyundai Santa Fe moze zamena

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 17:22 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup

Hyundai Santa Fe bez zamena

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 18:27 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kriva Pallankë

Hyundai Santa Fe 2.0 4x4 full oprema

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 08:56 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai Santa Fe 4x4 kako nov

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Santa Fe | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione