Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Audi , 6803
Opel , 189
BMW , 165
Peugeot , 92
Renault , 75
Ford , 74
Citroën , 59
Seat , 52
Fiat , 43
Alfa Romeo , 33
Toyota , 25
Nissan , 23
Mazda , 17
Škoda , 13
Hyundai , 13
Land Rover , 10
Kia , 10
Volvo , 9
Porsche , 7
Suzuki , 5
Dodge , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Jeep , 3
MINI , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Chevrolet , 2
Lexus , 2
Chrysler , 1
Lada , 1
Ssangyong , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
GMC , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Audi | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:38
Link:
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 19:23
Link:
, ,

Audi A6 guattro

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00
Link:
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:08 Shitorja , ,

Audi A7 3.0tdi 245ps Quattro

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja , ,

Audi A6 3.0 TDI quattro S line full oprema

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 , ,

Audi A3 2.0 TDI Quattro S Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:29 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:22 ,

Audi A3 Sportback 2.0 150 Avtomatik

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:12
Link:
Shitorja , ,

Audi A8 Porshe Skopje

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:09 , ,

AUDI A4 2.0TDI 105KW 2011GOD PERFEKTNA

8 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:35 Shitorja , ,

Diplomatsko Audi A8 4.2 TDI quatro 350 ks 225.000 km

33 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:07 ,

Audi A4 Avant 2.0TDI

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38
Link:
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 142KS 2010 GODINA AVTOBANDA

9 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:00 , ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 Shitorja , ,

Audi A8 4.2 TDI 250kw

47 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:46 Shitorja , ,

Audi Q7 4.2 TDI

28 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:28 Shitorja ,

AUDI A4 2.0TDI 170ks QUATTRO 4X4 2011g

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:43 Shitorja ,

AUDI A3 1.9TDI 105ks 178000km SPORTBACK MAKSAUTO

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:45 ,

AUDI A7 SPORTBACK REDIZAJN

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:24 ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 16:15 , ,

Audi Q7 S-Line

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:55 Shitorja ,

Seat Leon 1.9 tdi stylance kako nov 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:22 Shitorja , ,

Audi A5 3.0 TDI quattro stronic7 design luxe

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:17 Shitorja ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NOV - 08.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:17 Shitorja ,

VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:16 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:15 Shitorja ,

Mazda 2 1.3 86 KS 154000 km uvoz CH 09 MT Auto

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:08 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4 95 ks BENZ-PLIN 129000 KM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:07 Shitorja ,

Audi A4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten 2005 mt auto

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:05 Shitorja ,

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS EU5 PDC UVOZ CH - 09.MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:03 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks Xsenon navi uvoz CH 07 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:01 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:59 Shitorja ,

BMW 320D 163ks pdc unikat nova uvoz Ch 2006 Mt Auto

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:57 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:56 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI 143ks navi PDC unikat nova 2009 MT Auto

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione