Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Kërçovë

Opel , 1
Ford , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat , kategori Vetura , ose vendndodhje Kërçovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Passat | Të gjitha | Vetura | Kërçovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Pri 10:09 , ,

Se prodavab

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 20:11 , ,

Passat4

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 17:55 ,

Passat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 23:07 ,

VW Volkswagen Passat 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 15:36 , ,

VW Passat 2.0 TDI -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 08:35 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS ITNO ZAMENA -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 16:40 ,

Passat 2.0TDI DSG 2015����

1 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 04:25 ,

Passat 2.0 TDI DSG 2015 ����

1 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Shk 20:32 , ,

VW Passat -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 18:12 , ,

VW Passat b6 1.9

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 20:42 ,

VW Passat

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:32 ,

VW Passat mozna zamena redoven servise

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 16:06 , ,

VW PASSAT

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 02:28 ,

VW Passat CC 2.0 dizel Automatik DSG

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 13:33 ,

VW Passat

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 14:43 ,

VW Passat 2.0 tdi 125 kw Automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:21 ,

VW Passat 2.0 tdi

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:59 ,

VW Passat -04

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 12:13 , ,

VW Passat

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 13:07 ,

VW Passat 1.9 TDI 116 ks pd motor -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 00:57 ,

VW Passat 2.0 TDI itno

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Qer 14:13 , ,

VW Passat 2.3

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 00:00 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 14:38 ,

VW Passat 2.0tdi registriran do 11 -18 od svajcari

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 18:40 ,

VW Golf 4 19.tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 20:23 ,

VW Passat 1.9 Tdi

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 15:30 , ,

VW PASSAT

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 15:57 , ,

VW Passat 2.0TDI 4Motion

11 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 09:51 , ,

VW Passat

800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 20:58 ,

VW Passat b5

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:52 ,

VW Passat 2.8 4motion

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 20:29 ,

Ford Ka 1.3 benzin plin A test -04

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 18:35 ,

VW Passat 1.9 Tdi 131 Ps -02

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 23:03 ,

VW PASSAT 1.9 TDI CARAVAN 110KS -98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 21:19 , ,

VW Passat 1.9 TDI -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 01:48 ,

VW Passat 2.0tdi AUTOMATIC -08

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 14:19 ,

VW Passat -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 17:08 , ,

VW Passat -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:13 , ,

VW Passat 1.9 TDI -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 00:25 ,

Opel Astra -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 23:08 ,

VW Passat -92 Cena Po Dogovor

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 06:23 ,

VW PASSAT 1.9 TDI -90 PS ITNO ZAMENA

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 18:16 ,

VW PASSAT 1.9 TDI -90 PS ITNO ZAMENA

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 03:48 ,

VW PASSAT -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:53 ,

VW Passat CC 4x4 -98

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 15:17 ,

VW PASSAT Syncro 4x4 2.8 142kw benzin -99

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 15:11 ,

VW Passat V TDI -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 19:31 ,

VW Passat 1.9 TDI 81KV -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 18:01 ,

VW Passat 1.9 tdi 110 ks -97

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Kërçovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione