Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кичево

Opel , 1
Ford , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 апр. 14:45 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat 1.9tdi 2013

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 12:22 Автомобили , Кичево , Осломеј

Passat 1.9 TDI 110ks 1998

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
30 јул. 11:28 Автомобили , Кичево , Пласница

Passat b6 2.0 dizel 140ks

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 20:19 Автомобили , Кичево

VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 23:21 Автомобили , Кичево

VW Passat Syncro

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 16:13 Автомобили , Кичево

Passat b5 cena po dogovor

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
12 апр. 16:13 Автомобили , Кичево

Passat B5 Cena Po dogovor

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
07 фев. 16:49 Автомобили , Кичево

VW Passat B6 2.0tdi 140ks 4 motion 8 ventili

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 08:53 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat 2003

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 23:01 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Passat 2003 dizel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 13:01 Автомобили , Кичево

Prodavam PASSAT 1.9

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 14:48 Автомобили , Кичево

VW Passat 1.9 TDI confort line

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 10:09 Автомобили , Кичево , Осломеј

Se prodavab

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 20:11 Автомобили , Кичево , Осломеј

Passat4

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
08 дек. 17:55 Автомобили , Кичево

Passat

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 15:36 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Passat 2.0 TDI -06

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
19 јун. 08:35 Автомобили , Кичево

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS ITNO ZAMENA -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 16:40 Автомобили , Кичево

Passat 2.0TDI DSG 2015����

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
01 јун. 10:46 Автомобили , Кичево

Passat 2.0 TDI DSG 2015

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 20:32 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Passat -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 18:12 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Passat b6 1.9

5 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 20:42 Автомобили , Кичево

VW Passat

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 11:32 Автомобили , Кичево

VW Passat mozna zamena redoven servise

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
27 авг. 16:06 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW PASSAT

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
26 авг. 02:28 Автомобили , Кичево

VW Passat CC 2.0 dizel Automatik DSG

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
19 јун. 13:33 Автомобили , Кичево

VW Passat

6 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 14:43 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0 tdi 125 kw Automatic

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 14:21 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0 tdi

10 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 18:59 Автомобили , Кичево

VW Passat -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
01 мар. 12:13 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Passat

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 13:07 Автомобили , Кичево

VW Passat 1.9 TDI 116 ks pd motor -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 00:57 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0 TDI itno

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
08 јун. 14:13 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Passat 2.3

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 00:00 Автомобили , Кичево

VW PASSAT 2.0 TDI

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 14:38 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0tdi registriran do 11 -18 od svajcari

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 18:40 Автомобили , Кичево

VW Golf 4 19.tdi

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 20:23 Автомобили , Кичево

VW Passat 1.9 Tdi

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 15:30 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW PASSAT

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 09:51 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Passat

800 ЕУР

Година: 1983
Километража: 300 000 - 349 999
07 јул. 20:58 Автомобили , Кичево

VW Passat b5

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 17:52 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.8 4motion

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
24 септ. 20:29 Автомобили , Кичево

Ford Ka 1.3 benzin plin A test -04

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
28 авг. 18:35 Автомобили , Кичево

VW Passat 1.9 Tdi 131 Ps -02

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг. 23:03 Автомобили , Кичево

VW PASSAT 1.9 TDI CARAVAN 110KS -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 21:19 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat 1.9 TDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 01:48 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0tdi AUTOMATIC -08

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 14:19 Автомобили , Кичево

VW Passat -02

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
24 апр. 17:08 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 17:13 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat 1.9 TDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 00:25 Автомобили , Кичево

Opel Astra -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

passat Passat Passat Passat passat Passat Passat Passat passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации