Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Negotinë

BMW , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje Negotinë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Mercedes | Të gjitha | Vetura | Negotinë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Dhj 10:17 ,

Mercedes-Benz E 200cdi Bluetec 2.2 100kw 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 13:10 ,

Mercedes-Benz R klasa sest sedista

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 08:24 ,

Mercedes-Benz E 200CDI Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 01:46 ,

Mercedes E200 CDI Bluetec 2015!!

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 20:08 Shitorja ,

Mercedes-Benz E200T Bluetec 7G

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 11:30 ,

Mercedes-Benz C 180 registrirana

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 11:34 ,

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 14:15 ,

Mercedes-Benz E 350 amg 2010

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:09 ,

Mercedes E220 CDI

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:22 ,

Mercedes-Benz E220 2.1-170 D,2011, 363000 km

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 17:28 ,

Mercedes C 220

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 13:58 ,

MERCEDES-BENZ

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 16:45 ,

Se prodava mercedes s-clas 350 nov gam

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 08:32 ,

Mercedes dizel R klasa 6 sedista amtomatski menuva

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 22:50 ,

MERCEDES-BENZ C 220

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 17:55 ,

Mercedes Benz C 180

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 13:52 ,

Mercedes Benz C220 CDI

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 21:44 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC MOZE ZAMENA

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:25 ,

Mercedes Benz A170 vo odlicna sostojba

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Nën 10:06 ,

Mercedes B 200

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 20:14 ,

MERCEDES-BENZ A-KLASA VO TOP SOSTOJBA

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 12:20 ,

MERCEDES 270 CDI 6 BRZINI DIZEL -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 17:01 ,

Mercedes C220 CDI 150ps Facelift

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 00:35 ,

Mercedes A160 cdi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 15:04 ,

MERCEDES E 280 CDI V6 AVANTGARDE

7 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:58 ,

MERCEDES C 220

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 22:47 ,

Mercedes E 200 Ekstra

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 21:49 ,

Mercedes C 220

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 11:42 ,

Mercedes C 220 cdi automatic vo odlicna sostojba

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 19:17 ,

Mercedes CLK 200 kompresor w208

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 14:59 ,

Mercedes 220

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 10:50 ,

MERCEDES-BENZ A 170 FULL OPREMA

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 17:18 ,

Mercedes 190 E

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 19:56 ,

Mercedes C 220 CDI

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 22:01 ,

Mercedes C 180

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Jan 16:07 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI sport coupe -03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 00:40 ,

MERCEDES c220 -03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 21:18 ,

Mercedes E290 -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Gush 17:29 ,

Mercedes E 290 -97 full itno

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 09:40 ,

Mercedes-Benz E 270 CDI AVANTGARDE -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:22 ,

Mercesed E 290 Automatic -97

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:32 ,

Mercedes C 270 CDI Automatik -05 R-dizaine

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 14:24 ,

Mercedes-Benz E350 -11

33 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Shk 16:42 ,

Mercedes 300 -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 23:02 ,

BMW 318 plin -98 moze zamena

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 00:31 ,

Mercedes C 220 cdi -99

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 00:45 ,

Mercedes C 220 cdi -00

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 14:27 ,

Mercedes C 250 -96

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:38 ,

Mercedese 270 E CDI -04

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Negotinë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione