Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 8288
Opel , 240
Audi , 180
BMW , 158
Peugeot , 132
Ford , 96
Renault , 83
Citroën , 73
Fiat , 62
Seat , 53
Alfa Romeo , 36
Jeep , 26
Nissan , 24
Toyota , 24
Smart , 24
Ssangyong , 23
Land Rover , 20
Chrysler , 18
Škoda , 17
Hyundai , 17
Mazda , 15
Kia , 14
Honda , 11
Chevrolet , 11
Mitsubishi , 10
Volvo , 8
Suzuki , 5
Lancia , 5
Dodge , 4
MINI , 3
Daewoo , 3
UAZ , 3
Porsche , 3
Jaguar , 2
Lexus , 2
Zastava , 1
Rover , 1
Saab , 1
GMC , 1
Maybach , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Mercedes | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:59
Link:
, ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 01:49
Link:
,

Mercedec-Benz S320 cdi 173kw 235 ps long 2008

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:25
Link:
, ,

Mercedes-Benz C 220cdi 170ks 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:50 , ,

MERCEDES-BENZ C 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:10
Link:
, ,

Mercedes-Benz C 220 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 , ,

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 , ,

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:02 Shitorja ,

Mercedes-Benz Glc 250D 204hp 4-Matic Sport

33 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:08 Shitorja , ,

MERCEDES-BENZ S350 Long AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:19 , ,

Mercedes-Benz GLK 220 CDI 4-matic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:06 Shitorja ,

Mercedes-Benz Class B 180 CDI

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:05 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 AVANTGARDE

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 Shitorja ,

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI BlueEfficiency

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Shitorja ,

Mercedes-Benz E Class E 220 CDI BlueEfficiency Elegance

13 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 , ,

Mercedes-Benz ML odlicen

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

MERCEDES-BENZ C 200

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:40 Shitorja ,

Chrysler automatik dizel 7 sedista moze i zamena

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:37 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI redesign

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:32 Shitorja ,

Mercedes-Benz ML 280 ekstra moze zamena

11 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59
Link:
, ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:53 , ,

Mercedes-Benz Viano 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Shitorja , ,

Smart ForTwo Xclusive oprema

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

MERCEDES E280 4MATIC EVO

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 Shitorja ,

Mercedes A 200 cdi avantgarde facelift model 2006 novo

4 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:33
Link:
Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220 Avantgarde Avtomatik Koza

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 Shitorja ,

Mercedes-Benz c250 turbo dizel avtomatik so klima perfekten

2 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Mercedes-Benz C200 cdi blueficiency

99 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Shitorja , ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 118000KM UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:26 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw SERVISNA KNISKA UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:21 Shitorja , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:21 Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:18 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:18 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:50 ,

Mercedes-Benz B150 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:44 ,

Mercedes B150 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:38 , ,

MERCEDES E 220 CDI 2018 AMG

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:24 , ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Mercedes-Benz C220

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC

11 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:02 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ CLC 200 CUPE -08 PANORAMA FABRIKA

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione