Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Opel Corsa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Corsa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Pri 12:47
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Butel

Се Продава Опел Корса

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 05:58 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 2009 GOD REG 04 2024 SO FULL OPR

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti-95ks COSMO-NAVIGACIJA ``162.604km``so SERVISNA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Çair

Сепродава Опел Корса 1.2 бензин/плин

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Veles

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AKCIJA -AC Avto Alex Veles

4 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:22 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

8 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Pri 21:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 17:16 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

CORSA C 1.7D REG-KLIMA-ISPRAVNA-DOBRA

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 14:01 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tetovë

Perfektna Opel Corsa 1.3CDTI exoflex Naj Ekonomicniot Motor

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 18:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL CORSA D PRV GAZDA 2014 1.2I 63KW

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Pri 15:55 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 2016 - AUTOMATIC

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 14:49 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2008 GODINA *** 55KW-75KS***

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2011 GODINA *** 63KW-86KS***EURO 5****

5 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 07:47 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 1.2 70000km

11 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Pri 19:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL CORSA 1.2...Neuvezena

7 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 14:06 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Corsa 1.0.1

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 13:59 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Opel Corsa D CDTI

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 08:59 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 06:42 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 06:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT COSMO MODEL 2006!!!NOVA!!!!

3 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 06:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN-AVTOMATIK-MODEL 2003--123.000 KM!!!!

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 06:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW-80KS--MODEL 2008--NOVO VOZILO!

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 20:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel CORSA 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 12:47 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Butel

Се Продава Опел Корса

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kriva Pallankë

Opel Corsa D 1.3CDTi 75ks - 2008

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 10:10 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.3 CDTI NE UVEZENA

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Pri 09:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gostivar

PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 BENZIN

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI FABRIKA 2013 REDIZAJN

3 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.2 PLIN ATEST REDIZAJN PANORAMA 2012

4 599 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 15:33 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Corsa 1.3 cdti (2012) Cosmo

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Butel

ODLICNA OPEL CORSA 1.2/ SO OPREMA/ REGISTRIRANA

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Corsa 1.3 cdti Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Corsa 1.3 cdti Avtoplac Dirala Avtomobili

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Corsa 1.0 Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Pri 09:03 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kriva Pallankë

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI 2014G.FACE-LIFT MODEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Pri 17:17
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI - COSMO NAVI FULL

4 800 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 23:44
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Çair

Prodavam Opel Corsa 1.2

4 140 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 14:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

Opel Corsa

1 800 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 13:04 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA D 1.2i 59KW BENZ-PLIN AUTO KODEKS

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 12:23 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tetovë

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 2012god. "AVTOCENTAR"

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 21:20 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 66KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 15:05 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

OPEL CORSA 1.2 80 KS BENZ PLIN - 09 ..MT Auto

2 999 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 16:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 2018 - NEUVEZUVANA

7 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 15:36 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

OPEL Corsa 1.4

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 05:34 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Veles  ·  Grackë

Opel Corsa C 1.0 2000g

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:59 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Strugë

Opel Corsa 1.4 benzin 1993

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Pri 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Corsa 1.0 Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Mar 12:05 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

Opel Corsa 1.2 benzin 55kw 2012

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Corsa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione