Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Nissan Micra

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Nissan Micra | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Pri 08:37 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Manastir

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-59KW--KLIMA--REDIZAJN--MODEL 2008!!!

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
05 Pri 15:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Saraj

Nisan Micra 1.5 Diesel 2007 god. ‼️ ITNO‼️

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 08:48 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Pri 18:50 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tetovë

Nissan Micra 1.4 benzin 65kw - uvoz CH

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 12:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra - 2015 год 1.2

5 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 12:14 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra 1.2 2015 год

5 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 11:58 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Ohër

Prodavam Nissan Micra 1.2,2003 god

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 21:12 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra vo odlicna sostojba

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Shk 16:13 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Nissan Micra, 2005 godina

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 10:19 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nisan Micra - ekonomichna Top sostojba kako nova!!!!

5 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Tet 15:16 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

Se prodava kabrio micra

4 200 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 18:16 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kavadar

Se prodava Nissan micra registrirana do krajot na mesec Noem

90 000 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 11:32 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

NISSAN MICRA 1.0 NSPORT AUTOMATIC

18 600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 10:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kavadar

Se prodava!

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 21:02 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nissan Micra 1.5 dCi Avtoplac Dirala Avtomobili

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 11:58 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nissan Micra 1.5dCi Avtoplac Dirala Avtomobili

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 12:46 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nissan Micra

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 09:53 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Radovisht

Nissan Micra 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 00:29 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tetovë

Nissan Micra

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Nën 22:14 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tetovë

NISSAN MICRA

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Gush 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Manastir

Nissan Micra 1.2 80KS. euro 5 pure drive

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 18:21 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Karposh

Nissan micra 1.0 atestplin full oprema klima

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 16:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Karposh

Nissan micra 1.0 atestplin full oprema klima

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 15:50 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Centar

Nissan Micra

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 12:03 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nissan Micra 1.5 dCi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:40 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kërçovë

Nissan Micra 1.4

550 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 21:17 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tetovë

Nissan Micra 1.4 benzin = HITNO = extra cena

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 09:17 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra 1.3 benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 19:40 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kumanovë

Nissan Micra benzin 2011

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 19:00 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Radovisht

Nissan Micra 2004 dizel

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 07:36 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tetovë

Nissan Micra 1.4 benzin 65kw

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 12:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tetovë

Nissan Micra 1.4 benzin CH

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 08:52 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra 1.3 benzin 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 16:37 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nissan Micra 1991 1.0 benzin i plin

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 18:46 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nissan micra 2004

2 200 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 14:00 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Butel

Nissan Micra 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 10:29 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kumanovë

NISSAN MICRA 1.2

1 850 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 13:37 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Dellçevë

Prodavam nisan micra 1.5d

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 12:39 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Strugë

Sr prodava kolla NISAN MICRA

111 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 09:50 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Koçan

NISAN MICRA

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 22:05 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kriva Pallankë

NISSAN MICRA 1.2-ACCENTA-REGISTRIRANA-LUX MODEL-03

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 16:02 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Centar

Nissan Micra Cabrio vo top sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Gush 19:25 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Gostivar

Nissan Micra -02

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 19:51 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

Motor za Nissan Micra

3 000 MKD

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 11:52 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Ohër

Nisan Micra 1.2 -03 Ekstra ALEK PRODADENO

2 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Qer 19:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Karposh

Nisan micra

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 23:52 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Karposh

Nissan Micra

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 18:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kriva Pallankë

Nissan Micra

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 12:21 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nissan Micra

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 10:51 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

Nissan Micra 1.5 DTCI EXTRA

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Nissan Micra | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione