Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Nissan Micra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Nissan Micra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Битола

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-59KW--KLIMA--REDIZAJN--MODEL 2008!!!

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 15:08 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Сарај

Nisan Micra 1.5 Diesel 2007 god. ‼️ ITNO‼️

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 08:48 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
03 апр. 18:50 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Тетово

Nissan Micra 1.4 benzin 65kw - uvoz CH

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 мар. 12:57 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Micra - 2015 год 1.2

5 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
27 мар. 12:14 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Micra 1.2 2015 год

5 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
20 мар. 11:58 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Охрид

Prodavam Nissan Micra 1.2,2003 god

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 21:12 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Micra vo odlicna sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
10 фев. 16:13 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Nissan Micra, 2005 godina

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 10:19 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nisan Micra - ekonomichna Top sostojba kako nova!!!!

5 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 окт. 15:16 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava kabrio micra

4 200 МКД

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
19 септ. 18:16 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Кавадарци

Se prodava Nissan micra registrirana do krajot na mesec Noem

90 000 МКД

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 11:32 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

NISSAN MICRA 1.0 NSPORT AUTOMATIC

18 600 ЕУР

Година: 2023
Километража: 10 000 - 14 999
10 септ. 10:57 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Кавадарци

Se prodava!

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 21:02 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nissan Micra 1.5 dCi Avtoplac Dirala Avtomobili

3 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 11:58 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nissan Micra 1.5dCi Avtoplac Dirala Avtomobili

3 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
09 мар. 12:46 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nissan Micra

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 09:53 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Радовиш

Nissan Micra 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 00:29 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Тетово

Nissan Micra

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
06 ноем. 22:14 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Тетово

NISSAN MICRA

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
27 авг. 11:03 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Битола

Nissan Micra 1.2 80KS. euro 5 pure drive

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 18:21 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nissan micra 1.0 atestplin full oprema klima

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 16:33 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nissan micra 1.0 atestplin full oprema klima

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 15:50 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Центар

Nissan Micra

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
09 мај 12:03 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nissan Micra 1.5 dCi

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 22:40 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Кичево

Nissan Micra 1.4

550 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 21:17 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Тетово

Nissan Micra 1.4 benzin = HITNO = extra cena

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 09:17 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Micra 1.3 benzin

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 19:40 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Куманово

Nissan Micra benzin 2011

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
28 ноем. 19:00 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Радовиш

Nissan Micra 2004 dizel

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
26 ноем. 07:36 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Тетово

Nissan Micra 1.4 benzin 65kw

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
22 окт. 12:57 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Тетово

Nissan Micra 1.4 benzin CH

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 08:52 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Micra 1.3 benzin 1999

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
27 мар. 16:37 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nissan Micra 1991 1.0 benzin i plin

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 18:46 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nissan micra 2004

2 200 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 14:00 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Nissan Micra 2002

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 10:29 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Куманово

NISSAN MICRA 1.2

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 13:37 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Делчево

Prodavam nisan micra 1.5d

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 12:39 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Струга

Sr prodava kolla NISAN MICRA

111 МКД

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 09:50 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Кочани

NISAN MICRA

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
31 авг. 22:05 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Крива Паланка

NISSAN MICRA 1.2-ACCENTA-REGISTRIRANA-LUX MODEL-03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
25 авг. 16:02 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Центар

Nissan Micra Cabrio vo top sostojba

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
18 авг. 19:25 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Гостивар

Nissan Micra -02

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 19:51 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Motor za Nissan Micra

3 000 МКД

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
14 јул. 11:52 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Охрид

Nisan Micra 1.2 -03 Ekstra ALEK PRODADENO

2 299 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
15 јун. 19:08 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nisan micra

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 23:52 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nissan Micra

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 18:33 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Крива Паланка

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 12:21 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nissan Micra

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nissan Micra 1.5 DTCI EXTRA

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Nissan Micra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации