Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Opel , 2552
Audi , 80
Peugeot , 76
Ford , 61
Renault , 60
BMW , 59
Citroën , 52
Seat , 38
Fiat , 30
Alfa Romeo , 24
Nissan , 16
Škoda , 15
Toyota , 13
Hyundai , 10
Mazda , 10
Kia , 7
Volvo , 5
Honda , 4
Chevrolet , 3
Jeep , 3
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Smart , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: opel corsa | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 17:47
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

opel corsa

8 300 MKD Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Shk 20:23
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2010 god

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 21:14
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 399 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:10 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2018 god NE UVEZENA

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:42 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:34 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:50 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 1.7 CDTI 75 KS SO KLIMA REG 05 2024

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:29 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 15:29 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 55KW 2012 GODINA AVTOBANDA

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:03 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Butel

Opel Corsa e edition 50kwh

29 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 14:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kriva Pallankë

OPEL CORSA D 1.7 CDTI OPC OPREMA REGISTRACIJA SERVIS KONPLET

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 13:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW POLO 1.2TDI 55KW UNIKAT

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 11:41 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 11:40 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.2 PLIN ATEST REDIZAJN PANORAMA 2012

4 599 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup

OPEL MERIVA 1.3 CDTI.ECOFLEX 2011gAvto Niki

5 590 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:38 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:38 Vetura  ·  Shkup  ·  Centar

Otkup na avtomobili

Dje 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:22 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA AUTOMATIC 1.4 2018 NEUVEZENA

8 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:15 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:18 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 78KW NOVA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 08:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Veles

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AC Avto Alex Veles

4 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 07:32 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-MODEL 2006-REGISTRIRANA!!!!

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:30
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti COSMO-95KS-2011g.``162.604km`` so SONCEV KROV

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 22:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 22:30 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-COSMO-MODEL 2007!!!NOVA!!!!

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 22:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 17:54 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 66KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 17:47
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

opel corsa

8 300 MKD Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Shk 16:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
20 Shk 16:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
20 Shk 15:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
20 Shk 15:55 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
20 Shk 14:24 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROEN C3 1.4hdi 50kw PERFEKTNA

5 399 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
20 Shk 14:23 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
20 Shk 13:46 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

OPEL CORSA C TWIN SPORT

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
20 Shk 09:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
19 Shk 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kriva Pallankë

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

38 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 22:42 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • opel corsa во категорија Vetura | Nissan | Juke
  • opel corsa во категорија Makina
  • OPEL CORSA во категорија Vetura | Ferrari
  • opel corsa во категорија Vetura | Ford | Escort
  • Opel corsa во категорија Vetura | Mitsubishi | Space Star
  • opel corsa во категорија Pjesë rezerve
  • opel corsa во категорија Vetura | Audi | TT | TT
  • opel corsa во категорија Vetura | Fiat | Croma
  • opel corsa во категорија Vetura | Škoda | Fabia
  • Opel corsa во категорија Vetura | Chevrolet | Aveo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione