Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Opel , 12
Audi , 9
Ford , 6
Peugeot , 5
Citroën , 4
Fiat , 3
Chevrolet , 2
Kia , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
BMW , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Volvo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cela makedonija , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: cela makedonija | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Shk 10:47 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Veles

Se prodava

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

ALU BANDASI 5x112 (GOLF,PASSAT,SEAT,AUDI,FELNI,BANDAZI)

13 500 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 12:47 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel insignia 2.0 cdti cosmo paket

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 05:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Volkswagen Polo

3 400 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 16:07 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volvo XC60 AWD 4x4 - NEUVEZENA

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 10:20 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

Ford Fiesta 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 21:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

VW Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 13:36 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Shkup

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Maj 20:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 16:23 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Fiesta 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 00:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Shkup

Vlecna sluzba

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 12:50 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Kavadar

Skoda Superb nov od Porshe Makedonija

26 100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Dhj 23:50 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Shkup

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Nën 11:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Manastir

Mercede Benz 280cdi avandgarde 7G 2007 evo

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 15:14 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

AUDI A4 3.0TDI QUATTRO 2007 S LINE

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 18:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Centar

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

02 Shk 14:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup

Se kupuvaat havarisani i zdravi vozila so top procenka

30 Nën 11:42 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se vrsi otkup na zdravi i havarisani vozila top procenka

29 Nën 09:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 22:49 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Karposh

Seat Leon 1.6tdi fr 2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 14:51 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Insignia 2.0D bi turbo 4x4 automatic

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 14:19 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Shkup

BMW 330 dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 08:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Touareg 2.5tdi 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:40 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

GRAND PIKAS 1.6 HDi so 7 sedista

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:12 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI Q7 3.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 17:47 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sear Leon FR (kupen vo MK)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

VW PASSAT KUPEN OD PORSCHE MKD

12 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Sht 13:02 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDI A4 -15

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 13:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 200D ekstra sostojba moze zamena

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 09:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A4 B7 2.0TDI FULL REGISTRIRANO 8 GUMI

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 09:12 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Insignia -12 2.0 dizel 160ks

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Cerato  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

KIA CERATO 1.5 CRDI -06 FUL OPREMA PERFEKTNA

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 17:15 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Veles

Peugeot 308 1.6 hdi NEUVEZENA

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 18:31 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Manastir

AUDI A4 2.0 TDI NEUVEZENA

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 18:27 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Manastir

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 20:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW Passat 1.4 tsi

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 08:43 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Insignia 2.0 diesel euro 5

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 06:10 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

FORD FOCUS 1.6 TDCI NAJNOVIOT POPUST!

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 15:54 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Tetovë

AUDI A3 2.0 TDI 150 ks -14

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 08:31 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Insignia 2.0 diesel -12 euro5

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 08:35 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Insignia 2.0 diesel euro5 -12

6 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 08:31 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Insignia 2.0 diesel -12

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 15:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Radio NAVIGACIJA DVD Bluetooth USB GPS

280 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 13:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Radovisht

VW Golf VI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz W203 C200 kupen vo Makedonija

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 16:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 12:45 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Toyota Avensis 1.6 benzin

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes-Benz ML350 Bluetec -12

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 08:32 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Centar

Neuvezuvana Skoda Octavija1.6 TDI 2012 god NOVA

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Sht 15:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Gostivar

VW Tourage 131.000km ne uvezena so servisna

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj cela makedonija | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione